• KONKURSY ARTYSTYCZNE

• Rok szkolny 2010/2011

W III Regionalnym Konkursie Origami " Najpiękniejsze kwiaty świata" najwyższą nagrodę konkursu - Grand Prix otrzymala uczennica klasy IV Weronika Więcławek a wyróżnienie Anna Więcławek. Opiekun: mgr Marta Trzebińska

Rok szkolny 2009/2010

W II Regionalnym Konkursie Origami " Kolorowy świat roślin i zwierząt" wyróznienia otrzymały: Paulina Cieślikowska z klasy II, Paulina Świtała z klasy III i Weronika Więcławek z klasy III. Opiekun: mgr Marta Trzebińska

Rok szkolny 2008/2009

W I Regionalym Konkursie Origami "Bukiet kwiatów" II miejsce zajęła Paulina Świtała z klasy II-ej, III miejsce zajęła Martyna Szczechla z klasy I-ej, wyróżnienie otrzymała Magdalena Włoszczyk z klasy V-ej.
          Opiekun: mgr  Marta Trzebińska

Rok szkolny 2007/2008

W konkursie plastycznym organizowanym przez sosnowieckie kino Helios praca zbiorowa uczniów kl. 5 została uhonorowana I miejscem oraz nagrodą w postaci bezpłatnych biletów do kina dla całej klasy.

Za udział w ogólnopolskim konkursie "Historia Polski karpiem pisana" szkoła otrzymała nagrodę książkową oraz dyplom. Prace plastyczne na konkurs wykonały: Adrianna Ziółkowska, Paulina Kozieł, Pamela Moskal, Klaudia Kamińska i Sandra Nowak.