• SCRABBLE

25.O5 2018 Zuzanna Paczuska i Igor Barwa zostali Mistrzami Polski Szkół Podstawowych w Scrabble w XVI Ogólnopolskich Mistrorzostwach Szkół w Scrabble w Kutnie .

29 maja 2015 r uczennice Aniela Kula i Weronika Więcławek z opiekunem koła Scrabble Panią Martą Trzebińską wzięły udział w XIII Ogólnopolskich Mistrzostwach Szkół w Scrabble Kutno 2015. W turnieju wzięli udział uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Łącznie: 37 szkół; 53 drużyny; 106 zawodników;ok. 40 nauczycieli/opiekunów.

Uczennice odniosły ogromny sukces zajmując II miejsce i tym samym stając się Vice Mistrzem Polski Szkół Podstawowych w Scrabble.

Uczennice otrzymały przepiękny puchar, nagrody rzeczowe - zegarki marki SWATCH oraz torbę pełną gadżetów Scrabble. O sukcesie można było przeczytać w dąbrowskim dodatku Dziennika Zachodniego, na stronie internetowej naszego miasta,odwiedziła nas także lokalna telewizja.