• Szkoły Pełne Talentów

• Już po raz trzeci nasza szkoła przystąpiła do akcji „Szkoły Pełne Talentów”, polegającej na zbieraniu talenciaków (specjalnych kupnów) i wymienianiu ich na nagrody. W ubiegłych latach udało nam się uzbierać m.in. na głośnik, sygnalizator, znaczniki sportowe i pojemniki na piłki.

Talenciaki są wydawane we wszystkich sklepach stacjonarnych Lidl - za każde 50 złotych wydane na zakupy zawierające minimum jeden owoc lub warzywo. Talenciaki można wrzucać do ustawionych w szkole specjalnych pudełek (przy portierni, w sali polonistycznej) lub aktywować na stronie Lidla, wykorzystując kod numeryczny lub skanując z nich kod QR.

Zapraszamy do włączenia się w akcję!

LINK PONIŻEJ PRZEKIERUJE DO PROFILU SZKOŁY:

Akcję na terenie szkoły koordynuje pani Anna Sołtysik.

• IV Szkolny Dzień w Piżamie

• Codziennie rano wstajesz, myjesz zęby, czeszesz się, ubierasz i wychodzisz z domu? Dla Ciebie to zwykłe  czynności, nad którymi się wcale nie zastanawiasz. Jednak dla dzieci chorych onkologiczne to marzenie, na którego spełnienie czekają często miesiącami. Ich codziennością jest szpitalny oddział i… piżama. Dlatego, solidaryzując się z dziećmi onkochorymi i przypominając o profilaktyce chorób dziecięcych, zapraszamy całą społeczność szkolną do udziału w Dniu w Piżamie w piątek, 4 października (jeżeli pogoda pozwoli, uczniowie klas 4-8 wezmą udział w piżamowym marszu naookoło szkoły).

Zachęcamy również do wsparcia symboliczną pięciozłotówką Fundacji "GDY LICZY SIĘ CZAS", która jest pomysłodawcą akcji. Numer konta znaleźć można na grafice lub na stronie www.biegwpizamach.pl

• Mamy nowy Samorząd Uczniowski!

• Uroczyście obwieszczamy, że znane są już wyniki wyborów do Samorządu Uczniowskiego...! Większość głosów zdobył... Kamil Rybak z klasy 6, który będzie piastował stanowisko przewodniczączego. Zastępczynią Kamila została Amelia Gałuś z klasy 8. Serdecznie gratulujemy i liczymy na spełnienie obietnic wyborczych ;-)

• Próbny alarm ewakuacyjny

• 17.09. 2024 r. uczniów naszej szkoły zaskoczył próbny alarm ewakuacyjny. Wszyscy zachowali się wzorcowo i w szybkim tempie opuścili placówkę i ustawili się na placu szkolnym. Na szczęście to tylko próbna ewakuacja...