• Nie ma mocnych na SP2 !!!

• Nasi szachowi reprezentanci są niesamowici ! W środę młodsza grupa w składzie: Piotr Baumann, Adam Baumann, Miłosz Czerwiński, Antonina Bartnik oraz Mikołaj Miśkiewicz zdobyła po zaciętej walce tytuł szachowych Mistrzów Dąbrowy Górniczej! To już trzeci rok z rzędu, kiedy nasi reprezentanci nie schodzą z najwyższego stopnia podium w tych zawodach. Stajemy się postrachem dla innych szkół;) Wielkie gratulacje dla całej piątki, a szczególnej dla absolutnej debiutantki w tym gronie - najmłodszej zawodniczki Antosi Bartnik, która zakończyła zawody z bilansem 7 zwycięstw, 1 remisu i zaledwie 1 porażki.

Kolejnego dnia do rywalizacji na szachownicach przystąpili starsi reprezentanci (Michael Pniak, Piotr Kotelski, Alex Stańco, Natalia Furgał). Nie chcąc wypaść gorzej od swoich młodszych kolegów i koleżanek walczyli zaciekle do ostatniej rundy. Efekt finalny przerósł nasze najśmielsze oczekiwania - nasza drużyna pokonała faworyzowane drużyny z SP21 i SP8, kończąc zmagania na pierwszym miejscu! Jak niektórzy, chyba słusznie, zauważyli pan Jarek w tym tygodniu urósł chyba kilka centymetrów;)

Gratulujemy i trzymamy kciuki za obie drużyny

w zawodach rejonowych!

• Ruszamy z kolejną edycją akcji PEŁNA MISKA DLA SCHRONISKA!

• Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami zaprasza do udziału w corocznej zbiórce dla bezdomnych zwierząt mieszkających w sosnowieckim schronisku. Placówka obecnie potrzebuje najbardziej: mokrej karmy lepszej jakości dla psów i kotów (np. Rinti, Rocco, Dolina Noteci, Wiejska Zagroda, Animonda, Smilla, Feringa), podkładów higienicznych i żwirku dla kotów. Ponadto przynosić można: smycze, obroże, koce, ręczniki, miski, zabawki, ubranka, miski. Przedszkole i klasy 1-3 prowadzą zbiórkę w swoich salach, klasy 4-8 - w sali nr 22 (p. Anna Sołtysik). Z góry dziękujemy za Wasze wielkie serduszka i włączenie się do akcji :-)

• OBIADY SZKOŁA - PAŹDZIERNIK 2024

• Abonament za obiady w miesiącu PAŹDZIERNIKU 2024

wynosi 132,00 pln.

Termin płatności: 15.10.2024r.

Tytuł przelewu: Opłata za obiady za ucznia (imię i nazwisko).

UWAGA! INDYWIDUALNE ROZLICZENIA DZIECI ZWIĄZANE ZE ZGŁASZANYMI ABSENCJAMI LUB NIETERMINOWYMI WPŁATAMI BĘDĄ DOSTĘPNE W MOBI PORTALU DO DNIA 07-10-2024.