• OBIADY SZKOŁA - MAJ 2023r.

• Abonament za obiady w miesiącu MAJU wynosi 93,50 pln.

Termin płatności: 15.05.2023r.

INDYWIDUALNE ROZLICZENIA DZIECI ZWIĄZANE ZE ZGŁASZANYMI ABSENCJAMI ZOSTANĄ PRZESŁANE ZA POŚREDNICTWEM DZIENNIKA ELEKTRONICZNEGO DO DNIA 08-05-2023

Nieobecności dziecka na obiadach można zgłaszać telefonicznie w godzinach 8:00-8:30 pod nr tel. 518-423-008 lub osobiście w księgowości szkoły.

Pojedynczych, nie wykorzystanych przez dziecko obiadów nie odlicza się, chyba, że nieobecność dziecka w szkole w tym dniu zostanie wcześniej zgłoszona (minimum jeden dzień wcześniej).

• Siatkarki wkraczają do walki o finał

• W czwartkowe przedpołudnie (09.02) nasze dziewczyny walczyły w pierwszym z trzech turniejów eliminacyjnych o miejsce w ścisłym finale. Po pierwszych meczach mamy na koncie porażkę ze szkołą sportową (SP 29) 2:0 oraz wygraną nad SP 16 w takim samym stosunku. Szczególnie ten drugi pojedynek był bardzo zacięty i dostarczył wielu emocji. Więcej zimnej krwi zachowały nasze zawodniczki i po zaciętych końcówkach wygrały oba sety. Dziewczyny są pełne optymizmu przed następnymi zawodami i obiecały nie oddać miejsca w finale bez walki.

Trzymamy za słowo!

• Pierwsze kroki w stronę NBA

• Nasi koszykarze wykonali pierwszy krok w kierunku finału miasta pokonując rywali z SP 13 po bardzo zaciętym meczu 14:12. Wynik do ostatnich sekund pozostawał sprawą otwartą, ale chłopcy mają na szczęście nerwy ze stali. Gorzej z panem Jarkiem, który z uwagi na swój wiek i słabe serce liczy, że w następnych meczach nasi reprezenci zapewnią sobie wygraną już po pierwszej połowie:)

Skład naszej drużyny:

JAN JERSZ

DAMIAN BAJEK

ADAM WIATROWSKI

PIOTR SIEMIEŃSKI

KUBA TARGOWSKI

GRZEGORZ KRZAKIEWICZ

MATEUSZ KNAPCZYK

Powodzenia w kolejnych meczach !!!

• OBIADY SZKOŁA - LUTY 2023

• Abonament za obiady w miesiącu LUTYM wynosi 100,00 pln.

Termin płatności: 15.02.2023r.

INDYWIDUALNE ROZLICZENIA DZIECI ZWIĄZANE ZE ZGŁASZANYMI ABSENCJAMI ZOSTANĄ PRZESŁANE ZA POŚREDNICTWEM DZIENNIKA ELEKTRONICZNEGO DO DNIA 07-02-2023