• OBIADY SZKOŁA - KWIECIEŃ 2024

• Abonament za obiady w miesiącu KWIETNIU 2024 wynosi 110,00 pln.

Termin płatności: 15.04.2024r.

UWAGA! INDYWIDUALNE ROZLICZENIA DZIECI ZWIĄZANE ZE ZGŁASZANYMI ABSENCJAMI LUB NIETERMINOWYMI WPŁATAMI BĘDĄ PRZESŁANE ZA POŚREDNICTWEM DZIENNIKA ELEKTRONICZNEGO DO DNIA 05-04-2024.

Nieobecności dziecka na obiadach można zgłaszać telefonicznie pod nr tel. 518-423-008, elektronicznie w MOBIPORTALU lub osobiście w księgowości szkoły.

Pojedynczych, nie wykorzystanych przez dziecko obiadów nie odlicza się, chyba, że nieobecność dziecka w szkole w tym dniu zostanie wcześniej zgłoszona.

(minimum w dniu poprzedzającym nieobecność do godz. 11:00).

PROSIMY O TERMINOWE WPŁATY!

• Światowy Dzień Wody

• Światowy Dzień Wody klasa 6 wraz z wychowawczynią p. Anną Sołtysik i p. Jarosławem Miśkiewiczem spędziła w Dąbrowskich Wodociągach. Zaproszenie otrzymaliśmy z uwagi na wygraną w konkursie filmowym "OszczędzaMY wodę!" Na miejscu czekały na nas animacje - stanowisko z eksperymentami, tatuaże, warkoczyki, stanowisko z balonami i konkurs plastyczny. Odbyło się także uroczyste wręczenie nagród. Zdobywcy I miejsca - Kacper, Bruno i Filip otrzymali nagrody o wartości 700 zł, a zdobywcy III - Kuba, Yehor i Piotr - o wartości 300 zł. Wyróżnienie uzyskał też uczeń klasy 4 - Wiktor Koziara-Skopek. Jeszcze raz serdcecznie gratulujemy naszym młodym filmowcom i zachęcamy do obejrzenia ich filmików.

• Świąteczne życzenia!

• Drodzy Rodzice, Uczniowie, Przyjaciele szkoły!

Z okazji Świąt Wielkanocnych składamy serdeczne życzenia - zdrowia, spokoju, smacznego jajka i mokrego dyngusa. Niechaj świąteczny czas obfituje w spotkania z bliskimi!

Dyrektor oraz grono pedagogiczne Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3

• Zwycięstwo!!!

• Uczniowie klasy VI pod opieką p. Anny Sołtysik wzięli udział w miejskim konkursie filmowym „OszczędzaMY wodę!”. Mieli za zadanie nagranie minutowego filmiku ukazującego sposoby na oszczędzanie wody w gospodarstwie domowym. I co? I wygrali! I miejsce otrzymał zespół w składzie: Kacper Mantura, Bruno Kosiński i Filip Kościelniak. III miejsce przypadło: Jakubowi Staszkiewiczowi, Piotrowi Nowakowi i Yehorowi Korohodowi. Duch Krzysztofa Kieślowskiego, znanego reżysera, scenarzysty i byłego ucznia naszej szkoły, unosi się chyba w murach "dwójki" i wnika w umysły uczniów... ;-) Gratulujemy, chłopaki! A w piątek 22 marca (w Dzień Wody) wyruszamy na animacje i uroczyste wręczenie nagród do siedziby organizatora konkursu - Dąbrowskich Wodociągów.

• OBIADY SZKOŁA - MARZEC 2024

• Abonament za obiady w miesiącu MARCU 2024 wynosi 104,50 pln.

Termin płatności: 15.03.2024r.

UWAGA! INDYWIDUALNE ROZLICZENIA DZIECI ZWIĄZANE ZE ZGŁASZANYMI ABSENCJAMI LUB NIETERMINOWYMI WPŁATAMI BĘDĄ PRZESŁANE ZA POŚREDNICTWEM DZIENNIKA ELEKTRONICZNEGO DO DNIA 07-03-2024.

(minimum w dniu poprzedzającym nieobecność do godz. 11:00).

PROSIMY O TERMINOWE WPŁATY!