• Sezon sportowy zakończony z przytupem!

• W dniu 16 czerwca nasi uczniowie zakończyli zmagania sportowe startując w silnie obsadzonych Otwartych Mistrzostwach Zagłębia Szkół Podstawowych w Szachach Szybkich. W kategorii klas IV-VIII na drugim miejscu skalsyfikowana została Natalia Furgał. W młodszej kategorii najwyższe, czwarte miejsce zajął Adam Baumann, a piąte Antonina Bartnik. Pozostali nasi reprezentanci spisali się również znakomicie, aż 4 naszych szachistów znalazło się w pierwszej dziesiątce zawodów (6,7,9 miejsce). Zważywszy na fakt, iż dla wielu z nich był to  pierwszy start na arenie pozaszkolnej, tym bardziej należą im się wielkie brawa.  Pan Jarek pęka z dumy!

Składy naszych drużyn:

PIOTR BAUMANN, PIOTR KOTELSKI, MICHAEL PNIAK, NATALIA FURGAŁ

ANTONINA BARTNIK, ADAM BAUMANN, PAWEŁ KOTELSKI, MIKOŁAJ MIŚKIEWICZ, MARCEL WIŚNIEWSKI, MIŁOSZ CZERWIŃSKI

• Dzień Sportu

• Nowa galeria Dzień Sportu została dodana do albumu fotograficznego

1.06. (po pandemicznej przerwie) powróciliśmy do organizacji Dnia Sportu :-) Było warto! Te emocje... Ta zabawa... Ten luz bez zwykłych lekcji...! Co robiliśmy? Braliśmy udział w przeróżnych konkurencjach - rzut do kosza, podnoszenie wiader z wodą, trafianie rzutką w balony, segregowanie monet, jazda na hulajnodze i skoki w workach - to tylko niektóre z nich. Na każdym stanowisku wyłoniliśmy jedego mistrza. Z kolei jednostkowy udział w zawodach przekładał się na sukces całej klasy - w tym przypadku klasy 5!

• Kolejny sukces na naszym koncie!

• W maju uczniowie klasy 5 brali udział w konkursie "Ogólnopolski Dzień Praw Zwierząt". Ich zadanie polegało na przygotowaniu plakatu promującego ww święto.  Nagrodę specjalną (zegarek) udało się zdobyć Martynie Sołtysik. Gratulujemy!