• JESTEŚMY WICEMISTRZAMI!!!

• W czwartkowe przedpołudnie w Szkole Podstawowej nr 30 został rozgrany finał miasta w piłce siatkowej chłopców. W turnieju, poza naszymi chłopcami, brały udział zespoły z SP30, Sp5 oraz Sp13. Nasi siatkarze po bardzo zaciętych pojedynkach uplasowali się ostatecznie na drugim miejscu podium i wywalczyli tytuł wicemistrzów Dąbrowy Górniczej. Druga lokata premiowana jest również awansem do zawodów rejonowych. Skład naszej srebrnej drużyny: DAWID WOLDON, PIOTR BAUMANN, TOMASZ LEBIODA, PIOTR NOWAK, KAMIL RYBAK, MICHAŁ KALOTA, KACPER GŁUSZEK, WOJCIECH SZUMILAS, FILIP KNAPCZYK oraz MIKOŁAJ MIŚKIEWICZ.

GRATULUJEMU I ŻYCZYMY POWODZENIA NA ZAWODACH REJONOWYCH!!!

• KOLEJNE SZCZEBLE SZACHOWEJ KARIERY

• Dla naszych szachistów przerwa świąteczno - noworoczna była wyjątkowo pracowita. Liczna grupa naszych podopiecznych brała udział w turniejach szachowych o kategorie szachowe. 27 grudnia w Czeladzi Michael Pniak uzyskał IV, a Alex Stańco V kategorię szachową. Dwa dni później kolejna czwórka - Mikołaj Miśkiewicz, Miłosz Czerwiński, Marcel Wiśniewski oraz Antonina Bartnik- mogła z dumą prezentować puchary za zdobycie V kategorii szachowej. Mimo młodego wieku nie są to już postacie anonimowe, można się o tym przekonać ogladając poniższy filmik ;)

Gratulujemy wszystkim i czekamy na kolejne sukcesy!